Neskatoties uz zemūdens peldēšanas apmācības sistēmu dažādību, tikai PADI sertifikāts tiek garantēti pieņemts visos pasaules kūrortos un daivinga centros.

PADI sistēma tika dibināta 38 gadus atpakaļ Amerikas Savienotajās valstīs. Šodien tā ir lielākā un visvairāk cienījamā organizācija pasaulē, kas nodarbojas ar zemūdens peldēšanas apmācību. Pēc PADI standartiem strādā vairāk par 85% pasaules daivinga centru.

Zemūdens biznesa jomas gigants ar akvalangistu mācību centru tīklu visos pazīstamos jūras kūrortos. Pilnīga un atstrādātā daiveru apmācību sistēma, stingra instruktoru darba kontrole, kas nepieļauj negodprātīgumu. Profesionālās PADI struktūras (daivinga centri, kūrorti, instruktori, instruktoru asistenti, davinga meistari) apmāca profesionālai zemūdens peldēšanai visā pasaulē, sertificējot ap 946 000000 akvalangistu gadā laikā. PADI profesionāļi vada zemūdens iegrimšanas un zemūdens pasaules pētīšanu pēc augstās apmācību, drošības un servisa standartu sistēmas.

PADI ir starptautiska struktūra ar centrāliem birojiem Austrijā, Kanādā, Šveicē, Japānā, Norvēģijā, Zviedrijā, Lielbritānijā un Amerikas Savienotajās valstīs. Galvenais birojs atrodas Kalifornijā, Amerikas Savienotajās valstīs. PADI centri ietver vairāk nekā 100 000 speciālistu un vairāk kā 4300 daivinga centru un kūrortu, kas atrodas vairāk nekā 175 valstīs. PADI zemūdens peldēšanas mācību materiāli tiek publicēti vairāk nekā 20 valodās.

PADI kursu apraksts

PADI Open Water Diver (Atklātā ūdens nirējs) kurss sniegs Jums zināšanas un iemaņas, kas ir nepieciešamas drošām iegrimšanām dziļumā līdz18 metriem. Šajā dziļumā atrodas lielākā daļa zemūdens pasaules floras un faunas.

Sertifikācijas nosacījumi: peldēšanas pamatprasmes.

Minimālais vecums: 10 gadi (līdz 15 gadiem- Junior OWD sertifikācija).

Minimālas apmācības atklātā ūdenī: 4 iegrimšanas.

Kursa pārskats

PADI Open Water Diver kurss ir sadalīts trīs daļās:

 • akadēmiskā sagatavotība;
 • apmācības ierobežotajā ūdens telpā;
 • apmācības atklātā ūdens.

Akadēmiskā sagatavotība sniedz Jums pamatzināšanas un darbību principus, kas ir nepieciešami drošai un patīkamai iegrimšanai. Akadēmisko izglītību pašlaik apmeklējuma klasē. Apmācības ierobežotā ūdens telpā notiek baseina vai ierobežotā akvatorijā (jebkura ūdenskrātuve, kas pēc apstākļiem līdzinās peldbaseinam), kuru laikā Jūs apgūstat iegrimšanu pamatprasmes. Apmācības atklātā ūdenī ļauj demonstrēt apgūtās prasmes un trenēties tajos iegrimšanai reālos apstākļos.

Akadēmiskā sagatavotība un ierobežotajā ūdens telpā tiek piedāvāts piecus moduļu sastāvā. Katrā modulī tiek izvirzītas noteiktas zināšanu un praktisku iemaņu prasības, kuram jābūt apgūtam līdz pāriešanai uz nākamo moduļi. Šis kurss ir uzbūvēts tā, lai Jūs varētu pilnveidoties, ņemot vērā savas individuālās iespējas - nepieciešamības gadījumā atsevišķus moduļus var atkārtot.

Iegrimšanas atklātā ūdenī apmācību laikā ļaus Jums pielietot iegūtās zināšanas un prasmes reālos apstākļos. Programmas ietvaros Jūs veiksiet četras iegrimšanas.

Jūsu instruktors - lieliski sagatavots profesionālis, kurš var un vēlas izveidot no Jums daiveri.

PADI Open Water Diver sertifikācija

Pabeidzot akadēmisko sagatavotību ir jānokārto testa eksāmens. Pēc veiksmīgas kursa apgūšanas ierobežotajā ūdens telpā ir jāapliecina ar apgūto praktisko iemaņu demonstrāciju.

Pēc piecu apmācību moduļu apgūšanas tiek izsniegts pagaidu Refferal Form sertifikāts. Ar šo sertifikātu Jūs varat nokārtot atklāto ūdeni ne tikai mūsu klubā, bet arī jebkurā pasaules daivinga centrā jebkurā Jums ērtā laikā un iegūt Open Water Diver sertifikātu.

PADI sertifikācija uz Open Water Diver kvalifikāciju, ka Jūs iegūstat tiesības:

 • Piedalīties nirēju amatieru iegrimšanās atklātā ūdenī dziļumā līdz 18 metriem līdzīgos vai labākos apstākļos salīdzinājumā ar apmācību laika apstākļiem. Jums jābūt attiecīgam inventāram un jāveic iegrimšanas kopā ar citu sertificētu daiveri.
 • Piedalīties PADI Advanced Open ūdens Dive PADI Specialty kursu programmā.

Pēc kursa veiksmīgas pabeigšanas Jums tiek izsniegta PADI Open Water Diver apliecība (minimālais vecums15 gadi) vai PADI Junior Open Water Diver apliecība (minimālais vecums 10 gadus). Jebkurš no šiem sertifikātiem apliecina kursa apgūšanu un atbilstību PADI standartiem. Īpašo zemūdens inventāra katalogu darbinieki, kuteru kapteiņi un citu organizāciju pārstāvji, kas ir saistīti ar zemūdens peldēšanu, palūgs Jūs uzrādīt apliecību pirms ļaut Jums iznomāt vai iegādāties zemūdens inventāru, ar gaisu uzpildīt balonus vai piedalīties zemūdens pasākumos.

Kā apgūt sākotnējo apmācību, ja Jūs esat ļoti aizņemts cilvēks?

Ja Jums neder standarts teorētisku lekciju un praktisku nodarbību grafiks, vai arī, ja Jūs vēlaties apgūt nodarbības ar instruktoru 1 pret 1, piedāvājam apgūt daivinga apmācības kursu pēc individuālā grafika - VIP-apmācības. Teorētisko un praktisko nodarbību laiks un temps tiek piemeklēts individuāli, atbilstoši Jūsu iespējām. Nodarbību grafiku var saskaņot pa tālruni +371 29374410.

Kā apgūt PADI Open Water Diver kursu pēc individuālā grafika?

Nodarbību tempu izvēlaties Jūs:

 • Teorija - jebkurā laikā, jebkurā dienā. Parasti lekcijas notiek kluba birojā, bet, ja nepieciešams, instruktors var atbraukt pie Jums. Kopā ir 4 lekcijas un rakstiskais eksāmenu. Ja Jūsu nodarbinātība neļauj Jums apmeklēt visas lekcijas, lekciju daļu var apgūt patstāvīgi.
 • Prakse - darbadienu rītos vai vakaros "Ķīpsalas" baseinā (seanss pēc izvēles). Kopā 5 nodarbības.
 • 4 iegrimšanas atklātā ūdenī - visu gadu siltajās jūrās (piemēram, pirmās 2 dienas nedēļu ilgā Kluba ceļojuma laikā uz Sarkano jūru). Vasaras sezonā - Slokas karjerā.

Šobrīd ir spēkā sekojošais piedāvājums: Bāzes VIP kurss, ietver tikai lekcijas un nodarbības baseinā pēc individuālā grafika periodam, sākot no vienas nedēļas līdz mēnesim. Rezultātā Jūs iegūstat Refferal karti, ar kuru gada laikā ir nepieciešams pabeigt apmācību kursu.

Adventure in Diving (zemūdens piedzīvojumu) kurss tiem, kas atklāja, ka daivings ir ne tikai iegrimšana ar akvalangu. Jo zem ūdens var veikt dažādas darbības un pārvērst zemūdens peldēšanu piedzīvojumā, izklaidē, atpūtā.

Sertifikācijas nosacījumi: PADI OWD (vai Junior OWD) vai līdzvērtīgs sertifikāts.

Minimālais vecums: 1 gads (līdz 15 gadiem - Junior OWD sertifikācija).

Kursa pārskats

Apmācības notiek tieši ūdenī. Saskaņā ar apmācību programmu, Jums ir nepieciešams izvēlēties 3 iegrimšanas no piedāvātā saraksta. Šo kursu var apgūt pat vienas dienas laikā!

Iegrimšanas PADI Adventure in Diving programmas ietvaros:

 • Altitude Diver (iegrimšana augstkalnu apstākļos)
 • Boat Diver (ieniršana no kuģa)
 • Deep Diver (dziļa iegrimšana)
 • Diver Propulsion Vehicle (ieniršana, izmantojot vilcēju)
 • Drift Diver (iegrimšana straumes apstākļos)
 • Dry Suit Diver (ieniršana sausajā hidrotērpā)
 • Multilevel Diver (daudzlīmeņu iegrimšana)
 • Underwater Navigator (zemūdens navigācija)
 • Night Diver (ieniršana nakts laikā)
 • Peak Performance Buoyancy (peldspējas meistarība)
 • AWARE-fish identification course (zivju noteikšana pēc AWARE metodikas)
 • Search and Recovery Diver (nogrimušo objektu meklēšana un pacelšana)
 • Underwater Naturalist (zemūdens naturālists)
 • Underwater Photographer (zemūdens fotogrāfs)
 • Underwater Videographer (zemūdens video operators)
 • Wreck Diver (iegrimšana uz nogrimušiem objektiem)

Ikviens, kas veiksmīgi pabeidz kursu, iegūst PADI Adventure in Diving sertifikātu Veicot vēl divas iegrimšanas (kopā 5 ), tostarp Underwater Navigator un Deep Diver, Jūs varēsiet iegūt PADI Advanced Open Water Diver sertifikātu.

Kurss Advanced Open Water Diver ( «pieredzējis» daiveris) - ir domāts tiem, kas vēlas izmēģināt jaunus ieniršanas veidus un saņemt no daivinga vēl vairāk baudas!

Sertifikācijas nosacījumi: PADI OWD (vai Junior OWD) vai līdzvērtīgs sertifikāts.

Minimālais vecums: 12 gadi (līdz 15 gadiem - sertifikācija Junior OWD).

Kursa pārskats

Apmācības notiek tieši ūdenī. Saskaņā ar kursa programmu, Jums jāizvēlas 5 ieniršanas no piedāvāta saraksta, tai skaitā dziļo iegrimšanu un zemūdens navigāciju.

Niršanas PADI Advanced Open Water Diver programmas ietvaros:

 • Altitude Diver (iegrimšana augstkalnu apstākļos)
 • Boat Diver (ieniršana no kuģa)
 • Deep Diver (dziļa iegrimšana)
 • Diver Propulsion Vehicle (ieniršana, izmantojot vilcēju)
 • Drift Diver (iegrimšana straumes apstākļos)
 • Dry Suit Diver (ieniršana sausajā hidrotērpā)
 • Multilevel Diver (daudzlīmeņu iegrimšana)
 • Underwater Navigator (zemūdens navigācija)
 • Night Diver (ieniršana nakts laikā)
 • Peak Performance Buoyancy (peldspējas meistarība)
 • AWARE-fish identification course (zivju noteikšana pēc AWARE metodikas)
 • Search and Recovery Diver (nogrimušo objektu meklēšana un pacelšana)
 • Underwater Naturalist (zemūdens naturālists)
 • Underwater Photographer (zemūdens fotogrāfs)
 • Underwater Videographer (zemūdens video operators)
 • Wreck Diver (iegrimšana uz nogrimušiem objektiem)

Veiksmīgi pabeidzot apmācību kursu tiek iegūts PADI Advanced Open Water Diver sertifikāts.

Katra ieniršana šī kursa ietvaros tiek ieskaitīta kā pirmā viena vai cita īpaša kursa apgūšanai.

Sagatavošanās kurss RD (daiveris-glābējs) ir pirmais un svarīgākais solis daivera sagatavotības līmeņa uzlabošanai, kā arī pāriešana no amatiera daivinga līmeņa uz nākāmo.

Šīs reitings ir priekšnoteikums uzņemšanai uz Master Scuba Diver, DM (Divemaster), AI (instruktora asistents) un OWSI (instruktors) kursiem. Šajā kursā mēs iemācīsim Jums novērst iespējamās problēmatiskās situācijas, uzraudzīt un risināt tās. Šis kurss ir viens no interesantākajiem un nepieciešamajiem priekš daiveriem.

Sertifikācijas nosacījumi: PADI AOWD (Junior AOWD) vai ekvivalents sertifikāts, jābūt vismaz 20 dokumentētām iegrimšanām sekojošos apstākļos: nakts iegrimšana; dziļa ieniršana, zemūdens navigācija. Jāiesniedz Cardio-Pulmonary Resuscitation (CPR) kursa apgūšanas apliecību, ne vecāku par 2 gadiem. Šai prasībai jābūt izpildītai uz sertifikācijas brīdī.

Minimālais vecums: 12 gadi (līdz 15 gadiem - sertifikācija Junior Rescue).

Kursa pārskats

Kurss ietver šādas sadaļas:

 • daivera stresa stāvoklis un glābšana;
 • darbības ārkārtējās situācijās;
 • palīdzības sniegšana ūdenī un sauszemē;
 • daiveris panikā;
 • rīcību plāns, daivera pazušanas gadījumā;
 • bezsamaņā esošā daivera pacelšana uz ūdens virsmas;
 • mākslīgā elpināšana uz ūdens virsmas;
 • iziešana no ūdens;
 • medicīniskās palīdzības sniegšana gadījumos, kas ir saistīti ar spiedienu.

Veiksmīgi pabeidzot kursu tiek iegūts PADI Rescue Diver sertifikāts.

Ja aizraušanās ar daivingu ir pāraugusi par vēlmi padarīt to par savu profesiju, PADI Divemaster kurss ir pirmais solis ceļā uz karjeras izaugsmi.

PADI Divemaster kvalifikācija dod tiesības organizēt, vadīt un uzraudzīt daiveru-amatieru iegrimšanas procesu gan no krasta, gan no kuģa; palīdzēt PADI instruktoram, apmācot nirējus pēc PADI sistēmas.

Sertifikācijas nosacījumi: PADI Rescue diver vai līdzvērtīga līmeņa sertifikāts. Laba fiziskā forma ieniršanas nodarbībām. Veikt un dokumentēt vismaz 20 ieniršanas kursa sākumā, un ne mazāk kā 60 līdz kursa pabeigšanas brīdim, tai skaitā jābūt iegrimšanai nakts laikā, dziļai ieniršanai un zemūdens navigācijai.

Minimālais vecums: 18 gadi.

Kursa pārskats

Šī kursa programma sastāv no trim daļām:

 • Spēja turēties uz ūdens un jau esošo prasmju novērtēšana;
 • Teorētiskais kurss;
 • Praktiskais kurss.

Veiksmīgi pabeidzot kursu tiek iegūts PADI Divemaster sertifikāts un karte, kā arī Jūs kļūstat par PADI locekli.

Sertifikācijas nosacījumi: PADI Rescue Diver vai līdzvērtīgs sertifikāts, vismaz 50 dokumentētas ieniršanas sekojošos apstākļos: iegrimšana nakts laikā, dziļa ieniršana, zemūdens navigācija. Jebkādas 5 PADI piedāvātās specializācijas.

Master Scuba Diver ir pats augstākais līmenis amatieru daiveru reitingā. Šī kvalifikācija liecina par daivera augsto meistarības prasmju līmeni un pieredzi.

Sertifikācijas nosacījumi: PADI Divemaster vai līdzvērtīgs sertifikāts. Laba fiziskā forma ieniršanas nodarbībām. Daivera sertifikāts vismaz 6 mēnešu garumā, kā arī veikt un dokumentēt vismaz 60 ieniršanas, ieskaitot nakts, dziļo ieniršanu un zemūdens navigāciju.

Minimālais vecums: 18 gadi.

Instructor Assistant (Instruktora asistents) kursa ietvaros daivmeistari apgūst papildus sagatavotību, kas ir nepieciešama apmācību vadīšanai un instruktora asistēšanai.

Veiksmīgi pabeidzot kursu tiek iegūts PADI sertifikāts un karte, kas apliecina PADI Instruktora asistenta kvalifikācijas piešķiršanu.

Apmācības maksa

Kurss Apmācības maksa Mācību grāmatas maksa
Open Water Diver (no 15 g.) EUR 350.00
EUR 43.00
Junior Open Water Diver (no 10 g.) EUR 350.00
EUR 43.00
Open Water Diver Refferal EUR 250.00
EUR 43.00
VIP Refferal EUR 400.00
EUR 43.00
VIP Open Water Diver EUR 480.00
EUR 43.00
Adventure in Diving EUR 150.00
Advanced Open Water Diver EUR 270.00
EUR 43.00
Rescue Diver EUR 300.00
EUR 43.00
Divemaster EUR 480.00
Master Scuba Diver pēc pieprasījuma
Instructor Assistant pēc pieprasījuma
Bubblemaker pēc pieprasījuma

Norādītā cena ir kopējās kursa izmaksas, kas ietver visus izdevumus (teorētiskās nodarbības, ieniršana atklātos un slēgtos ūdenstilpēs, inventāra noma, sertifikāta izmaksas).

Teorētiskās nodarbības par Open Water Diver kursu notiek pilsētas centrā Jums ērtā laikā. Ieniršana slēgtajos ūdenstilpēs – "Ķīpsalas" peldbaseins; atklātas ūdenstilpēs - Slokas karjers Kauguros. Vasaras laikā (no jūnija līdz septembrim) visas praktiskās nodarbības notiek atklātā ūdenī Slokas karjerā. Ziemā nodarbības notiek slēgtajos ūdeņos - baseinos, bet atklāto ūdeni Jūs varat apvienot ar vienu no mūsu braucieniem uz tropiem vai pabeigt kursu iestājoties pavasara-vasaras sezonai.

Plašāku informāciju par šo un citiem kursiem Jūs varat saņemt, sazinoties ar mums pa e-pastu vai tālruni.

Speciālie kursi

Kurss Apmācības maksa
Dry suit Diver EUR 150.00
Deep Diver EUR 150.00
Drift Diver EUR 150.00
Peak performance buoyancy EUR 150.00
Night Diver EUR 150.00
Wreck Diver EUR 170.00

Bērnu ieniršanas skola PADI "Seal Team"

Mēs piedāvājam individuālās ieniršanas apmācību programmas bērniem no 8 gadiem.

Bērnu iestādēm ir paredzēta atlaižu sistēma, kuras izmantošana būs izdevīga ne tikai vecākiem, bet arī pašām iestādēm, kas popularizē daivinga kursu programmas savu skolēnu vidū.

Apmācību programma ir ļoti aizraujoša. Nodarbības notiek jautri, viegli un droši. Praktiskā mācību programma ir ierobežota ar peldbaseinu un maksimālo dziļumu - 4 metri.

Bērni apgūst noderīgas zināšanas un praktiskās iemaņas. Piedaloties PADI Seal Team programmās, bērns aug viņa paša acīs, nostiprina raksturu un attīsta iztēli. Bērni mācās būt pastāvīgāki, atbildīgaki, disciplinētāki un organizētāki.

Piedāvātais programmas Seal Team materiāls ir ļoti pārskatams, mācību procesā tiek izmantoti daudzi mācību līdzekļi (mācību grāmatas, videomateriāli, plakāti), kas ievērojami atvieglo bērnam jaunas informācijas uztveri.

Dalība PADI Seal Team dod bērniem piederības sajūtu pie īpašas kopienas, kurai ir savi noteikumi, zīmotnes, tradīcijas, kas sniedz prestiža sajūtu. Viņiem parādas daudz interesantu tēmu diskusijai ar vienaudžiem, vecākiem, draugiem un paziņām.

Tuvākas tūres

Pēdējie jaunumiLai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu
© 2022 Daivinga klubs "JŪRAS VĒJŠ"