Uzdāviniet neaizmirstamu dāvanu savam draugam, kolēģim, ģimenes loceklim.

Pie mums Jūs varat iegādāties dāvanu karti uz jebkuru no mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem.

Dāvanu karte Intro Dive

Ievadkurss par izmēģinājuma iegrimšanu. Ja Jums nav pienācīgas interesantas dāvanas, tad šī dāvanu karte ir tieši priekš Jums. Īsā kursa ietvaros instruktora vadībā cilvēks atklāj priekš sevis ļoti interesantu nodarbību. Teorētiskās nodarbības laikā instruktors pastāstīs par zemūdens peldēšanas īpatnībām, apskatīs ar studentu ekipējuma uzbūvi un drošības pamatprincipus, veicot pirmo iegrimšanu. Pirmās iegrimšanas laikā students pierod pie ierīces un ekipējuma izmantošanas un atklāj zemūdens pasauli. Individuālā pieeja un neliels dziļums ļauj studentam justies komfortabli. Pēc pirmās iegrimšanas cilvēkam būs pilnīgs priekšstats par zemūdens peldēšanu un viņš varēs turpināt pilna kursa programmu ar atlaidi.

Ilgums 2 st. Cena EUR 50.00

Dāvanu karte Open Water Diver

Ja Jūs vēlaties uzdāvināt cilvēkam pilnu apmācības programmu, pēc kuras viņš saņems starptautisku sertifikātu, kas ļaus veikt iegrimšanas dziļumā līdz 18 metriem, tad šī dāvanu karte ir tieši priekš Jums. Instruktoru vadībā students iziet pilnu apmācību programmu pēc individuālā grafika. Iepazīties ar visām zemūdens peldēšanas īpašībām un saņemt nepieciešamās iemaņas iegrimšanas tehnikai un vissvarīgākais - drošībai iegrimšanai atklātā ūdenī.

Kurss ir sadalīts 5 teorijas stundām un 18 prakses stundām. Cena EUR 300.00.

Dāvanu karte inventāra iegādei

Jūsu paziņa nodarbojas ar zemūdens peldēšanu vai zemūdens medībām, un Jūs nezināt, ko viņam uzdāvināt. Iegādājieties dāvanu karti par jebkuru summu inventāra iegādei mūsu veikalā.

Dāvanu karte uz nedēļas nogales ceļojumu sezonas laikā

Dāvanu karte ļaus Jums labi pavadīt brīvdienas jautrā kompānijā ar iespēju veikt iegrimšanas vienā no piedāvātajām vietām. Transfērs, niršana un izmitināšana, kā arī labs garastāvoklis ir iekļauti brauciena cenā. Rummas karjers Igaunijā, Plateļu ezers Lietuvā vai brauciens uz mini-safari pa Baltijas jūru.

Plateļu ezera izmaksas EUR 110.00, Rummu - EUR 110.00, mini-safari pa Baltijas jūru – EUR 160.00.

Tuvākas tūres

Pēdējie jaunumiLai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu
© 2022 Daivinga klubs "JŪRAS VĒJŠ"