Mēs organizējam daivinga tūres un daivinga safari visā pasaulē. Ēģipte, Malaizija, Karību baseins, Palau, Turku sala, Galapagu salas, Meksika, Austrālija, Japas sala, Mikronēzija - saraksts var būt garš. Siltajos mēnešos mēs organizējam daivingu Igaunijas un Latvijas piekrastos un uz Baltijas jūrā nogrimušiem kuģiem.

Mūsu daivinga skolas absolventi ir apmeklējuši daudzas vietas uz mūsu planētas - Ēģiptē, Japānā, Taizemē, Indonēzijā, Malaizijā, Vidusjūrā, Argentīnā, pie Floridas krastiem, Dienvidāfrika, Galapagu salās u.c.

Mēs vienmēr esam gatavi konsultēt par ieniršanas īpašībām konkrētā pasaules valstī, floras un faunas īpašībām, centīsimies sniegt pilnīgu un detalizētu informāciju par pieejamiem daivinga centriem konkrētajā reģionā.

Mūsu iecienītākie tradicionālie un pārbaudītie maršruti ir Sipadan sala Malaizijā un daivinga safari Sarkanajā jūrā.

Mūsu partneris Malaizijā ir kompānija "Borneo Divers" – pirmais un līdz šim lielākais no daivinga operatoriem visā Dienvidaustrumu Āzijā. Viens no uzņēmuma dibinātājiem - Klement Li kungs - pirmais PADI kursu direktors Malaizijā un šis valsts ministrijas padomnieks tūrismā.

1989. gadā "Borneo Divers" pirmais uzcēla Dive-Resort uz slavenās Sipadan salas. Tieši par šo salu dižais Žaks Kusto, kurš apmeklēja šo vietu 1989. gadā, teica šādi: "I have seen other places like Sipadan, 45 years ago, but now no more. Now we have found an untouched piece of art".

Sipadana ir unikāla vulkāniskās izcelsmes sala, rifu uz salas ieskauj vertikālas (līdz 600 m) sienas, kas piesaista lielus pelagijas iemītniekus (atklātās jūras) - piemēram, haizivis, rajas, jūras bruņurupučus. Ne velti Sipadanu sauc par "bruņurupuču salu".

Un pati sala, un Borneo Divers Resort vairākas reizes izcīnīja pirmās vietas daudzu ārzemju daivinga žurnālu lasītāju aptaujās - nominācijās: "best shore diving" ("labākā ieniršana no krasta"), "best wall diving" ("labākā iegrimšana gar stāvām sienām") un citi.

Plašāku informāciju un fotogrāfijas par Sipadan salu var atrast šeit!

Ēģiptē mūsu partneris ir uzņēmums "Sea Serpent Fleet", kas ir lielākā augstā līmeņa ieniršanas safari organizācijā valstī. Visas uzņēmuma safari laivas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo jebkuriem maršrutiem Sarkanajā jūrā no Ras Mohammed ziemeļos līdz Saint John's rifiem dienvidos, ieskaitot visus nacionālos parkus (Brothers, Zabargad, Rocky, Daedalus, u.c.).

Tas, kurš ir ceļoja pa Ēģipti zina, cik grūti ir šajā valstī saņemt labas kvalitātes daivinga pakalpojumus: vai nu ūdens uz ieniršanas laivas beigsies dažas dienas pirms brauciena beigām, vai nu daži dīvaini laika apstākļi neļauj apmeklēt vienu vai citu interesantu ieniršanas vietu, ātri pāriet uz papildu maksājumu "dzeramnaudu".

Izvēloties daivinga safari brauciena cenai ir liela nozīme.

Izvēloties daivinga safari brauciena cenai ir liela nozīme: ja Jums piedāvā daivinga safari Ēģiptē par 900-1100 dolāriem, padomājiet, ka par tādu naudu ir vienkārši neiespējami nofraktēt normālu daivinga kuģi, un ir ļoti iespējams, ka Jūs nokļūsiet uz kādās vecās laivas, uz kuras nebūs pietiekami daudz dzēramā ūdens vai balonu.

Uz visiem "Sea Serpent Fleet" kuģiem ir uzstādīti saldūdens iekārtas, kas ļauj netaupīt ūdens, vienmēr strādājošie gaisa kondicionieri, bez kuriem Ēģiptē ir ļoti grūti ceļot no maija līdz oktobrim, un īpaša navigācijas iekārta, kas ļauj braukt naktī, lai netērētu dārgo dienas laiku. Turklāt, visas uzņēmuma daivinga laivas ir aprīkotas ar Nitrox aprīkojumu, kas būtiski palielina ieniršanas drošību un padara to ilgāku un interesantāku.

Tieši šī iemesla dēļ lielākā "Sea Serpent Fleet" kuģu daļa - ir M/V "Sea Serpent", M/V "Miss Veena", M/V "Lady Sarah", M/V "Excellence", - fraktēti jau uz vienu, diviem gadiem uz priekšu.

Turklāt, uz mūsu daivinga safari Jūs varat iziet tehniskā daivinga kursus TDI - Nitrox, Advance Nitrox, Decompression Procedures, Extended Range, kas paplašinās Jūsu laika un dziļuma ieniršanas iespējas.

Tuvākas tūres

Pēdējie jaunumiLai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu
© 2022 Daivinga klubs "JŪRAS VĒJŠ"