Tenerife ir lielākā sala Kanāriju salu grupā, kas ieņem centrālo vietu arhipelāgā, - tā atrodas starp Gran Canaria (no austrumiem) un Homēra salām (no rietumiem). Attālums no Tenerifes līdz Āfrikas krastam ir apmēram 300 km, bet līdz Ibērijas pussalas (kur atrodas kontinentālā Spānija) - aptuveni 1000 km.

Tenerifei, tāpat kā citām Kanāriju salām ir vulkāniskā daba. Salas centrā paceļas Teides vulkāns (augstums ir 3718 m virs jūras līmeņa, tas ir augstākais punkts Spānijā). Vulkāniskās izcelsmes grēda sadala Tenerifi divās daļās - ziemeļu un dienvidu, kuru klimats ievērojami atšķiras. Uz ziemeļiem no grēdas klimats ir daudz vēsāks un mitrāks, bet uz dienvidiem - sauss un saulains.

Zemūdens pasaule

Jebkurā gadalaikā Jūs esiet nodrošināti ar kompāniju vismaz no duča dzeloņraju, no jūrasūdrām, ērgļrajām, kā arī vairākām lielākām melnām Atlantijas rajām (mēdz būt līdz 2,5 metriem) bieži piepeld arī bruņurupuči. Aiz mazāku zivju bariem bieži vien nevar ieraudzīt savu pārinieku.

Vulkāniskais dibens ap Tenerifi, salas pirātiskā pagātne un bagāta zemūdens flora un fauna padara daivingu šajā vietā par ļoti aizraujošu. Tenerifei ir vēl viena niršanas priekšrocība – drošība – piekrastes ūdeņos nav bīstamu plēsēju, piemēram, haizivis.

Pateicoties tam, ka Tenerife ir vulkāniskās izcelsmes sala, zemūdens pasaule pie tās krastiem atšķiras no populāram niršanas vietām ar koraļļiem un rifiem. Daivings Tenerifē ļauj baudīt neparastās zemūdens ainavas - grotas, klintis, alas.

Daivings Tenerifē - tā ir iespēja redzēt retas zemūdens iemītnieku sugas, piemēram, pudeļdeguna delfīnu jeb afalīnu, logerhedu, jeb kareta bruņurupuci, pie salas dienvidu krasta Jūs varat redzēt grindu baru.

Daivings Tenerifē ļauj ne tikai savām acīm ieraudzīt zivju un augu daudzveidību, bet arī mēģināt atrast dārgumus uz nogrimušiem pirātu kuģiem.

Tuvākas tūres

Pēdējie jaunumiLai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu
© 2022 Daivinga klubs "JŪRAS VĒJŠ"