Daivinga klubs "Jūras Vējš" tika dibināts 2000. gadā. Šobrīd ar mūsu palīdzību jau vairāk par trim tūkstošiem cilvēku ir kļuvuši par sertificētiem ūdenslīdējiem- ne tikai amatieriem, bet arī speciālistiem.

Mēs veicam sagatavošanas apmācības visaugstākajā līmenī. Visi mūsu spēki ir vērsti uz to, lai katrs mūsu klients iemācītos saņemt baudu no zemūdens pasaules pētīšanas, palielinot un pilnveidojot savas zemūdens prasmes un pie vēlmes gūtu profesionālus panākumus šajā aizraujošajā lietā. Individuālā pieeja mācību procesa laikā ļauj mūsu instruktoriem izsekot kļūdām un palīdz katram konkrētam cilvēkam iziet ceļu no iesācēja līdz profesionālim. Mēs apmācam peldēt ne tikai skaisti un tehniski, bet pats galvenais - droši!

Apmācības notiek pēc PADI un NDL starptautiskajiem standartiem, kas ir lielākās starptautiskās ūdenslīdēju amatieru sertifikācijas organizācijas. Vajadzīga līmeņa sertifikāta esamība ļaus Jums nirt jebkādos apstākļos un jebkurā pasaules vietā.

Bet mācības vēl nav viss. Mēs organizējam interesantas ūdenslīdēju tūres: tādas, kā vasaras ceļojumus uz nedēļas nogali uz tuvākajām valstīm (Latvija, Igaunija, Lietuva, Polija), kā arī garākus kluba ceļojumus uz siltajām zemēm - Ēģipti, Maldivu salām, Horvātiju, Taizemi, Kubu, Melnkalni, bet zvejas un zemūdens medību piekritējiem - braucienus uz Norvēģiju. Informācija par tuvākajiem ceļojumiem vienmēr ir pieejama jaunumu lapā. Jautra un liela kompānija un aktīvā atpūta - kas varētu būt labāks?!

Starp citu, visu daivingam nepieciešamo inventāru, kā arī daudzas citas noderīgas lietas var iegādāties mūsu veikalā. Bet pilnīgi nav jāsteidzas ar aprīkojuma iegādi - to var izīrēt pie mums.

Gaidām Jūs mūsu klubā!

Mūsu instruktori

Aleksandrs Žukovs

PADI instructor, NDL Course Director

Andrejs Kondrahins

NDL Master Instructor

Andrejs Bogdanovs

NDL Instructor Rank II

Jurijs Popovs

NDL Instructor Rank II

Juris Azarovs

NDL Instructor Rank II

Beata Grickeviča

Freediving instructor

Tuvākas tūres

Pēdējie jaunumiLai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu
© 2022 Daivinga klubs "JŪRAS VĒJŠ"